הלוקיישן קובע: בחירת צימרים באיזורים שונים בארץהצימרים כובשים את רחבי הארץ במגוון סגנונות ומציעים חווית לינה מיוחדת המשתנה מצימר לצימר באיזורים שונים בארץ. אלמנטים כמו אווירה, עיצוב ואופיו של הצימר נקבעים פעמים רבות בהתאם לסביבה בה הצימרים ממוקמים. כך למשל, צימר גלילי כפרי ישקף, מעצם היותו עשוי עץ ושופע מוטיבים של טבע ירוק את הנוף הקסום של אזור הצפון, מראה ותחושה מנוגדים לגמרי מהאווירה הנוצרת בצימר מדברי, עשיר בגוונים חומים שמזכירים חול ושממה, שייראה הכי אותנטי במיקומו הטבעי, על אדמת הנגב הצחיח או באזור הערבה. זו הסיבה שצימרים תמיד מפתיעים אותנו בנופש: כל
צימר מיוחד ומרגש בפני עצמו.

החלטתם לנסוע לטיול ולהתפנק בלינה בצימר? אם אין לכם יעד מוגדר לטיול, הנה מספר טיפים שיעזרו לכם להחליט באיזה צימר לבחור מתוך שלל הצימרים באיזורים השונים בארץ.

סוד הקסם – נוף:


שאלו את עצמכם במה מתחשק לכם להתבונן. אם אתם מגיעים מהמרכז האורבני העמוס, בוודאי תעדיפו צימר המספק נוף פסטורלי שופע צמחייה, לנשום אוויר צח וליהנות מכוס קפה של בוקר במרפסת הצופה אל השדות. אם אתם מגיעים ממילא מתוך מסביבה ירוקה, יתכן שתחשקו בנוף מדברי, דיונות ענקיות של חול או דווקא בצימר הממוקם בפאתי השרון סמוך לעיר תוססת בה תוכלו לבלות בערבים. אנשים רבים שחיים בעיר הבירה ירושלים נדלקים דווקא על הרעיון של צימר בקרבת חוף ים.

מזג אוויר:


שיקול שעליכם לקחת בחשבון קשור למזג אוויר באותה התקופה ובאותה הסביבה של הצימר אליו בחרתם לנסוע. האם מדובר בצימר דרומי שמבטיח חום ויובש אך עלול להיות בעין ההצפות בעונת החורף? או שמא מדובר בצימר מושלג קרוב לחרמון.

אטרקציות מקומיות:


לכל סביבה
אטרקציות
משלה ולכן, כדאי לברר מראש אילו אטרקציות נילוות לשהייה בצימר שבחרתם. לא מדובר באטרקציות שיש בתוך הצימר, אלא בקרבתו כמו למשל, אם מתחשק לכם
טיולי סוסים
והצימר הוא קרוב לחוות סוסים יתכן ותעדיפו אותו. צימרים בדרום מציעים פעמים רבות ספורט אתגרי כמו טיפוס הרים ואילו צימרים סמוך לנהר הירדן יציעו הנחות או גישה נוחה לטיולי קייאקים
רטובים
.

צימרים למשפחות:


הבחירה בלוקיישן של הצימר תלויה פעמים רבות גם באיזה הרכב אתם נוסעים לצימר. אם מדובר
ב
צימר רומנטי , יתכן שהשיקול של הנוף והאווירה ישחקו תפקיד מרכזי, לעומת
צימרים למשפחות
שתבחרו לפי קרבתו לפארק שעשועים או לאזור
אטרקציות לילדים
.

יש מקומות שבנויים מראש לאירוח של משפחות לעומת צימרים במקומות מבודדים ואינטימיים ומתאימים בעיקר לזוגות.

זמן הנסיעה:


פעמים רבות תבחרו לנסוע לצימר ללילה אחד בלבד, מתוך בחירה בבילוי לשם צבירת אנרגיות באמצע שבוע צפוף. כאן נכנס השיקול של כמה זמן לוקח עד שאתם מגיעים מהבית עד לצימר ובחזרה. אם כך, מומלץ להעדיף צימר שאומנם משנה את האווירה המוכרת לכם ותתפלאו איך צימר אפילו במרחק של 45 דקות יכול לעשות זאת אך במצבים כאלה כדאי שהצימר יהיה קרוב יחסית, כדי שלא תגיעו אל לצימר מותשים ועייפים מהנסיעה הארוכה.

התנסות חדשה:


הצימרים ממוקמים באיזורים שונים ברחבי הארץ, אך לעיתים, שימו לב, אנחנו בוחרים את הצימר רק לפי מקומות שכבר מוכרים לנו. יש אנשים שבאופן אוטומאטי יסעו לצימר בצפון או נהפוך הוא – צימר בדרום, בגלל התנסות טובה קודמת או מתוך מחשבה שבאזור אחר בארץ לא יהיה להם מה לחפש. אבל תתפלאו, כמה כיף לגוון צימרים במקומות אליהם לא חשבתם לנסוע מלכתחילה.
צימרים
אלה יפתיעו אתכם מאוד באווירה חדשה לגמרי. מומלץ לנסות ולשבור את שגרת הנופש ולנסוע לצימר הממוקם בלוקיישן שטרם כבשתם.
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3070022