צימרים בצפון לחופשה בישראל


אנשים היוצאים לחופשה בוחרים בצימר או בבית מלון מסוים לא רק כמקום לינה אלא כחוויה בפני עצמה. צימרים ומלונות בצפון מייחדים עצמם בשל הנופים המרהיבים הנשקפים מהם. השהייה ב צימרים היא לרוב שקטה ואינטימית יותר מאשר לינה במלונות המכילים לרוב כמות גדולה של נופשים. כמו כן,בצימרים, בשונה ממלונות אין מאות חדרים שיש לעצבם ולכן לעיתים נוטים הצימרים להיות מושקעים ומיוחדים יותר. יישובים רבים בצפון הארץ מתפרנסים מענף התיירות בכלל ומצימרים בפרט. אליהם הצטרפו בשנים האחרונות הרבה קיבוצים בהם הפכו הצימרים למקור פרנסה עיקרי. מכאן כי המגוון המוצע כיום לנופש הוא רב ומרהיב. ככלל, מתחלקים אתרי הצימרים לאלו המיועדים למשפחות, המכילים לרוב מספר גדול יותר של יחידות לעומת אלו המיועדים לזוגות ובהם מספר יחידות קטן ולעיתים יחידה אחת בלבד.

בצימרים רבים אפשר למצוא סגנונות עיצוב שונים המושפעים מהשראות שונות ובכך הם מעניקים לנופש חופשה מיוחדת אשר באמת מוציאה אותו משגרת היום יום. הנופש יכול לבחור לבלות את חופשתו למשל בבקתת עץ בסגנון המזרח הרחוק, בצימר הבנוי כמערה קדמונית או בבית אבן המשלב ישן וחדש גם יחד. לצד העיצוב המיוחד מעניקים הצימרים נוחות מערבית מן הדרגה הראשונה שהרי אנחנו בחופשה. הצימר מעניק מצד אחד הרבה אינטימיות וחום ומצד שני מאובזר בכל מה שאפשר למצוא בחדר מלון סטנדרטי כמו מטבחון, טלוויזיה ומכשיר DVD.

ברוב הצימרים יש ג'קוזי וישנם מקומות אף עם סאונה. הצימרים בצפון הארץ מיוחדים גם בנוף הנשקף מהם המהווה חלק בלתי נפרד מן הקסם של הצימר אם יהיה זה נוף לכנרת או נוף לחרמון. הלינה בצימר כוללת לרוב גם ארוחת בוקר אותה אפשר לאכול ברחבת הישיבה של הצימר בצל העצים. כחלק מהנופש בצימרים מוצעים סוגים שונים של טיפולי מסאז' ושיאצו הניתנים לנופש בחדרו. ניתן למצוא מקומות המציעים גם טיפולים הוליסטיים שונים. כחלק מהאירוח בצימר ניתן לקבל לרוב הנחות משמעותיות לפעילויות מהנות בסביבה, לעיתים אף ניתנים שוברי מתנה.

המחירים ללינה בצימר נעים בממוצע בין 400 ל 800 ₪ לילה כאשר באמצע השבוע לרוב זול יותר ובסופי שבוע המחיר עולה. שהייה במלונות בצפון יכולה להיות במלונות רשת או במלונות שונים אחרים כמו מלוני בוטיק אשר מעוצבים בסגנון ייחודי ומשרים אינטימיות וחום כמו של צימר כאשר טווח המחירים הוא סך הכל די דומה.
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3347865