צימרים ואטרקציות


אנשים היוצאים לחופשה רוצים לנוח משגרת היום יום ובעיקר ליהנות. החופשה המושלמת היא לעיתים זו שמאזנת בין מנוחה ורוגע לבין פעילויות אקטיביות. חווית הלינה בצימר מספקת לנופש את האינטימיות ואת השקט לה הוא זקוק בחופשה. המגוון הרחב של צימרים הקיימים היום באזורים שונים בארץ פותח לנו דלת לכל מיני עולמות מעניינים. הלינה בצימר יכולה להתאים לכל הנופשים באשר הם, אופיים וגילם. ישנם נופשים שיבחרו לישון בבקתת עץ המעוצבת בסגנון המזרח הרחוק. ישנם כאלו שייהנו דווקא ללון בבית אבן עתיק שיחזיר אותם מאות שנים אחורה בזמן. הלינה בצימרים כוללת לרוב ארוחת בוקר ושלל פינוקים כגון טיפולי מסאז' וטיפולים הוליסטיים. לרוב מספקים הצימרים גם כל מיני סוגי אטרקציות שונות ללקוחותיהם. המחירים ללינה בצימר נעים בממוצע בין 400 ל800 ₪ ללילה כאשר באמצע השבוע לרוב זול יותר ובסופי שבוע מחיר הלינה בצימרים עולה. לעיתים קיים הסדר בין צימרים ואתרי אטרקציות הממוקמים בקרבתם וכך הנופשים יכולים ליהנות מכל העולמות מבלי להתרחק ומבלי להוסיף עוד הוצאות כספיות לחופשה. בדומה לצימרים עצמם השונים ביניהם והמותאמים להעדפותיו של כל קהל יעד, גם אטרקציות המוצעות לנופש מגוונות. ישנן אפשרויות לפעילויות אקטיביות מעניינות, נציין מספר דוגמאות.

טיולי ג'יפים
אטרקציות 4 על 4
ישנם סוגים שונים של טיולי ג'יפים היכולים להתאים לכל נופש. הם מחולקים למספר דרגות קושי המותאמות למגוון של מטיילים, זוגות וכן אטרקציות למשפחות. אפשר לצאת לטיול של יום שלם או לטיול של מספר שעות. שעת הטיול נתונה לבחירתו של הנופש. אפשר לצאת השכם בבוקר, בערב לקראת שקיעת השמש ואף לצאת לטיול לילה. טווח המחירים של טיולי ג'יפים נע בין 100 ₪ לילד ועד ל- 200 ₪ למבוגר לטיול של שעה לערך. אפשר לעשות טיול של מספר שעות ואף של יום שלם שעולה 300 ₪ בקירוב.

טיולי טרקטורונים

אטרקציות לחובבי שטח
דוגמא נוספת של אטרקציות היא טיולי טרקטורונים כאשר הרכיבה היא בשטח הררי, במסלולי מים ובכבישים. אורך המסלול משתנה בהתאם לרמת הנהיגה של הרוכבים בשטח. מסלול קצר ינוע בין שעה לשעתיים ומסלול ארוך בין שעתיים לשלוש שעות. טווח המחירים הוא 100 ₪ לשעה, 280 לשלוש שעות ו 580 ₪ ליום שלם של טיול טרקטורונים.
אטרקציות נוספות יכולות להיות סיורים במוזיאונים ובמרכזי מבקרים למיניהם שפעמים רבות מציעים
אטרקציות לילדים, פינות חי וגני חיות המפוזרים ברחבי הארץ וכיוצא באלה.
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3070022