צימר רומנטי באמצע השבוע


צימר רומנטי באמצע השבוע
כבר הרבה זמן שאני חושבת שצריך לעשות משהו לטובת הזוגיות שלנו.
אנחנו כבר לא ילדים , נושקים לגיל ארבעים ונלחמים בשיגרה השוחקת של היום יום. זה לא צחוק ,מרוב שכל אחד כל כך שקוע בענייני עבודה
(מקדם אתרים והייטק ), ילדים , שעות במטבח ומחויבויות אין ספור, קשה לנו לפרגן קצת לביחד שלנו . אז בין הסעת ילד אחד לחוג סוסים ואיסוף ילד שני לחוג אנגלית לילדים , ישבתי וחשבתי – איך משתחררים קצת מעומס המחויבויות.
שכחתי לציין – אנחנו זוג שבהחלט ראה עולם וכבר חווינו לא מעט
אטרקציות ( יש אלבום משפחתי לכל גחמה שלנו) . הפעם החלטתי להתחבר למשהו רוגע בארץ –
האמת התלבטנו בין צימרים בצפון לבין מלונות בצפון לבין מלונות באילת.
לבסוף נפלה ההחלטה על צימר בצפון.
כמה קלאסי ככה כיף.
ביום ראשון, אחרי שנתנו לעצמנו לישון מספיק בסוף השבוע יצאנו רעננים ומלאי רוגע לחופש, רק אני ובן זוגי . ששריינו סידור לילדים והרגענו את המצפון מכך שהעדרות באמצע שבוע תעבור להם בפחות בדידות , הרשנו לעצמנו להרגיש את טעמו המתוק של החופש.
דיסק מתנגן באוטו, מוזיקה ששנינו אוהבים, עוצרים לארוחת בוקר קלילה – מאפה לצד קפה חזק וריחני. אם כבר עצרנו בקניון על הדרך אז זאת הזדמנות לרכוש כמה פינוקים... הפעם בן זוגי משתף פעולה איתי. לא תאמינו אבל כשאנחנו בחופשה ,רק שנינו , הוא הרבה יותר מאשר מלווה נירגן או פאסיבי במסע הקניות שלי. בן זוגי מתמקם איתי באחת מהחנויות שבחרתי ומאיץ בי למדוד ולרכוש עוד ועוד בגדים ופריטי אופנה , והמוכר מצטרף לחגיגת המחמאות והשידולים.
כשהוא מפציר בי לרכוש את מכנס שמדדתי או חולצה נוספת אני לא חושבת על הגדלת חזה או על שומנים מיותרים אני מחבקת בשתי ידים את דרכו להחמיא ולפרגן לי – אם הוא אוהב אותי יפה ולבושה טוב מי אני שאתנגד.
אחרי נסיעה לא ארוכה במיוחד והצטיידות לארוחה רומנטית אנחנו מגיעים ליער שבתוכו זרועים מספר
צימרים קסומים . השילוב הזה של צימרים מעץ הממוקמים בתוך הטבע הפראי מסעיר אותי. הצימר שלנו הינו בקתה כפרית המרוהטת בטוב טעם , עם אח בוערת, נרות מחכים לערב רומנטי, ג'אקוזי עם נוף ליער. על שולחן כפרי – יין , עוגיות מאפה בית ודובדבנים.
יש לנו הרבה תכנונים לפעילות ספורטיבית ולטיולים אבל החמימות שהצימר מקרין עושה את שלה...
אח'כ ,עם ספר שחיכה בדיוק לחופשה הזאת , שוכבים מעולפים על מיטת שיזוף במרפסת עם תה צמחים נושמים את השקט.
כל כך כיף בצימר , בטלביזיה יש תוכנית היכרויות קלילה , אוכלים צהרים סביב שולחן עץ עבודת יד מעוטר מפה כפרית. אנחנו מחליטים שזה הזמן לצאת לטיול אופנים. כאן המקום לציין שעבורינו טיול על גבי אופנים הוא צ'ופר אמיתי. זוהי דרך קצת אחרת לטייל ולראות נוף ולא פחות חשוב -זאת הזדמנות נפלאה לשרוף קלוריות ולעשות ספורט. במקום עוד חדר כושר אנחנו מעדיפים להיות בטבע על אופנים , בחתירה בקייק , טיולים רגליים, עושים ספורט ואח'כ מרשים לעצמנו לאכול מבלי לדפוק חשבון ב
מסעדות.
אז במהלך שלושת הימים שהיקצבנו לחופשה שלנו עשינו הרבה פעילויות נחמדות כמו שאנחנו אוהבים. אהבנו בחדר ובטבע, רכבנו על אופנים, עשינו
שייט קיאקים מגניב בירדן ,טיילנו במסלול ניסתר ושתינו מים זכים ממפל צונן והוספנו עוד פוזות מצחיקות לאלבום המשפחתי. אכלנו בכמה
מסעדות טובות במהלך החופשה ואם אכנס לפרטים זה רק יעורר לי את מיצי הקיבה (ואת מיצי הכתיבה) .
אז עכשיו חזרנו לשיגרת החיים העסוקה כל אחד נשטף בגל מחויבויותיו אבל יש גם כמיהה לביחד ולפינות שהן רק שלנו והן תמצית האהבה שלנו.
ורדה שלום – כתיבה לאינטרנט
תנאי שימוש |  


צימרים - צופית טל: 052-3070022