צימרים צופית >> אטרקציות באילת ערבה > אטרקציות בלוטן > מרכז וואטסו ובריאות הוליסטית בערבה

מרכז וואטסו ובריאות הוליסטית בערבה

טלפון - 1-800-2000-75 
ישוב - לוטן

תמונות של מרכז וואטסו ובריאות הוליסטית בערבה

 מרכז וואטסו ובריאות הוליסטית בערבה
   

מרכז וואטסו ובריאות הוליסטית בערבה תיאור המקום

מרכז וואטסו ובריאות הוליסטית בערבה
מרכז וואטסו מקצועי אשר נמצא בקיבוץ לוטן. קיבוץ לוטן נמצא בפינה קסומה בלב המדבר.  הקיבוץ מתנהל כקהילה שיתופית המשלבת עקרונות של אקולוגיה ויהדות מתקדמת. במתחם ישנו מרכז לאקולוגיה אשר שם דגש על בנייה אלטרנטיבית, מיחזור ועוד.
מה באתר: מרכז וואטסו (שיאצו במים) הכולל קורסים: וואטסו1, וואטסו2, טיפולים מפנקים במים ואירועים מיוחדים בקבוצות קטנות. קליניקה לטיפולים אלטרנטיביים כגון טיפולי עיסוי, טווינה, רייקי, שיאצו ועוד. שיעורי טאי-צ'י, צ'י-קונג ויוגה. הצוות המלווה מיומן ומקצועי.

מה זה וואטסו? האלמנטים החשובים של הוואטסו (שיאטסו במים) הם חום, רוגע, מגע ותמיכה. במהלכו של הטיפול חווים את הזרימה והתכונות של המים, הציפה הבלתי תלויה אשר משחררת את הגוף והנפש. במשך טיפול הוואטסו תצוף במים, בידיים העדינות והמקצועיות של המטפל תרחף בבריכה המחוממת בזמן שהשרירים נרגעים, המפרקים מרפים ודרכי האנרגיה נפתחות. הוואטסו הוא גם דרך בו מצאו המרפאים, פיזיותרפיסטים ומסאז'יסטים לטיפול ב: כאבי גב כרוניים, הרפיה מלחץ, בעיות אורתופדית, דלקת מפרקים ועוד.

סיורים ב"אקו-כיף" – פארק אקולוגי לימודי המשלב התנסות פעילה והסברים מרתקים בנושאים: בנייה אלטרנטיבית, מחזור, גינון אורגני, הכנת קומפוסט ועוד. בסתיו ובחורף – סדנאות אדמה, לימוד טכניקות בנייה אלטרנטיבית. באביב – סיורי צפרות לכל המשפחה. אקו כיף נמצא גם הוא בקיבוץ לוטן.

מתי פתוח: בתיאום מראש בלבד.
איך להגיע: בצומת של כביש הערבה – כביש מצפה רמון. כ - 40 דק' מצפון לאילת, כ - 10 דק' מחניון יטבתה, המרכז נמצא בכניסה לקיבוץ לוטן.

מחכים לכם – מרכז וואטסו ובריאות הוליסטית בערבה !

מרכז וואטסו ובריאות הוליסטית בערבה המלצות

צופית אינה מפרסמת ביקורות גולשים אלא המלצות בלבד !
ההמלצות נכתבות ע"י הגולשים ואין צופית לוקחת אחריות על תוכנן.

צור קשר

איך להגיע

אתרים ובילויים בסביבה של מרכז וואטסו ובריאות הוליסטית בערבה


מה בסביבה של 20 קילומטר

מוזיאונים באילת ערבה פיקניקים באילת ערבה מסעדות באילת ערבה אטרקציות באילת ערבה בתי מלון באילת ערבה צימרים באילת ערבה פסטיבלים בסביבה של מרכז וואטסו ובריאות הוליסטית בערבה ספא באילת ערבה טיולים באילת ערבה
כל המידע, המחירים, התכנים, התמונות וזמינות החדרים באתר זה התקבלו על ידי בית העסק המפרסם והינם באחריותו הבלעדית
צימר |
  נבנה על ידי  צימרים  צופית- כל הזכויות שמורות